Krople dla oczu Brudy Lab Brudyal Plus Multi 10 ml (8470001950925)

Dodaj opinię Kod:  414196299

Krople dla oczu Brudy Lab Brudyal Plus Multi 10 ml (8470001950925)

Dodaj opinię Kod:  414196299

36,83

Dostępny

Opis

Sterylny roztwór do nawilżania i natłuszczania oczu o fizjologicznym pH na bazie hialuronianu sodu i wody destylowanej z bławatka i rumianku. Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. Jest to nawilżający i natłuszczający roztwór na bazie 0,10% hialuronianu sodu i wody destylowanej z bławatka i rumianku w wielodawkowym pojemniku o nominalnej pojemności 10 ml, bez konserwantów. Hialuronian sodu ma działanie nawilżające i natłuszczające, które przeciwdziała suchości oczu i tworzy warstwę ochronną na nabłonku rogówki przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Rumianek jest znany w medycynie ludowej ze swoich właściwości kojących i odświeżających, dlatego jest przepisywany w celu łagodzenia bólu i zaczerwienienia błony śluzowej oczu spowodowanych czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi. Chaber jest znany ze swoich właściwości nawilżających i przeciw zaczerwienieniom. Zawartość może być używana przez kolejne 3 miesiące od daty pierwszego otwarcia. Nadaje się do częstego stosowania, kilka razy dziennie i może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Distilled Blue Cornflower Water, Distilled Chamomile Water, Sodium Hyaluronate, Sodium Phosphate Dibasic Heptahydrate, Sodium Phosphate Monobasic Dihydrate, Sodium Chloride, API (water For Injection).
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Stosować zgodnie z instrukcjami.
Kraj producenta
  • Ukraina
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.