Balsam od wszy i gnid Goibi Parasit Lotion 125 ml (8470001748546)

Dodaj opinię Kod:  414196281

Balsam od wszy i gnid Goibi Parasit Lotion 125 ml (8470001748546)

Dodaj opinię Kod:  414196281

46,39

Dostępny

Opis

Wszy głowowe są częstym problemem u dzieci w wieku od 3 do 12 lat i powodują poważny ból głowy u rodziców próbujących się ich pozbyć. Irytujące wszy mogą powodować swędzenie i stany zapalne, które w przypadku drapania mogą powodować podrażnienia, a nawet infekcje.

Goibi Antiparasitic Lotion to produkt, który zwalcza wszy i gnidy we włosach. Pomoże uniknąć odporności, jaką mogą rozwinąć wszy. Jego formuła oparta jest na 1% permetrynie wzmocnionej butotlenkiem piperonylu.

Dzięki balsamowi przeciwpasożytniczemu Goibi będziesz cieszyć się przyjemnym zapachem, który nie uszkadza włosów. Może być stosowany przez dzieci od 2 roku życia. Powstrzymaj wszy!

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Water, Allantoin, Ethyl Hexyl Glycerol, Hydroxyethyl Cellulose, Dimethicone, Glycerin, Pectin, Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Aloe Vera Juice, Tea Tree Oil, Lavender, Eucalyptus, Menthol, Glyceryl Stearate, Glycerin Stearate, Ethyl Hexyl Palmitate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Carbomer, Titanium Dioxide, Magnesium Sulphate, Sodium Acetate, Denitrium Edetate, Methyl Paraben, Propyl Paraben, CI 42090, CI 19140.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Nałożyć na skórę głowy i wmasować, w tym uszy i tył szyi. Pozostawić do wyschnięcia.
Kraj producenta
  • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.