Rozpylać dla nosa Gilbert Marimer Baby Spray Iso 100 ml (3518646672026)

Dodaj opinię Kod:  414196224

Rozpylać dla nosa Gilbert Marimer Baby Spray Iso 100 ml (3518646672026)

Dodaj opinię Kod:  414196224

Opis

Marimer Baby Spray Iso to sterylny, mikrodyfuzyjny roztwór soli fizjologicznej naturalnie bogaty w sole mineralne i morskie pierwiastki śladowe. Został opracowany specjalnie dla niemowląt i dzieci w celu oczyszczania i nawilżania przewodów nosowych. System mikrodyfuzji dostarcza roztwór w postaci drobnej mgiełki, która delikatnie działa na przewody nosowe. Dzięki temu jest idealny dla dzieci, które mogą być wrażliwe na inne spraye do nosa. Marimer Baby Spray Iso jest również izotoniczny, co oznacza, że zawiera takie samo stężenie soli jak łzy i wydzielina z nosa. Pomaga to zapobiegać wysuszaniu przewodów nosowych przez roztwór. Marimer Baby Spray Iso jest stosowany do różnych celów, w tym:
- Codzienna higiena nosa w celu usunięcia śluzu i alergenów.
- Łagodzenie przekrwienia błony śluzowej nosa spowodowanego przeziębieniem, alergią lub zapaleniem zatok.
- Przygotowanie do leczenia nosa.
- Pomoc w rozluźnianiu i usuwaniu woskowiny usznej.
Marimer Baby Spray Iso jest bezpieczny do stosowania przez dzieci, nawet u noworodków. Nie zawiera również konserwantów ani innych szkodliwych substancji chemicznych.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Purified water, Sea water (isotonized)
Zastosowanie
  • Dla niemowląt: 1-2 wstrzyknięcia do każdego nozdrza 1-3 razy dziennie. Dzieci powyżej 1. roku życia: 2-4 wstrzyknięcia do każdego otworu nosowego 1-3 razy dziennie
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.