Krople do oczu Care+ Moisturising Ophthalmic Solution Forte 10 ml (8470001991218)

Dodaj opinię Kod:  410354214

Krople do oczu Care+ Moisturising Ophthalmic Solution Forte 10 ml (8470001991218)

Dodaj opinię Kod:  410354214

56,41

Dostępny

Opis

Nawilżający roztwór okulistyczny Care+ Forte z 0.4% kwasem hialuronowym zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie oczu. Butelka zawiera wysokiej jakości roztwór okulistyczny, który łagodzi suchość oczu i zapewnia uczucie długotrwałego komfortu. Kwas hialuronowy jest znany ze swojej zdolności do zatrzymywania wilgoci i przywracania nawilżenia tkankom oka, pomagając zmniejszyć suchość i podrażnienie oczu. Care+ Forte Moisturising Ophthalmic Solution zapewnia nawilżenie i komfort oczu przez cały dzień. Care+ Forte gwarantuje zdrowie oczu.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Aby użyć Careplus Care+ Moisturising Ophthalmic Solution Forte, wystarczy odchylić głowę do tyłu i delikatnie odciągnąć dolną powiekę, aby utworzyć woreczek. Wycisnąć jedną kroplę roztworu do woreczka, a następnie zamknąć oko. Delikatnie masuj oko palcem, aby równomiernie rozprowadzić roztwór.
Kraj producenta
  • Niemcy
Rodzaj
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.