Krople dla oczu Optava Gel Drops 10 ml (8470001815699)

Dodaj opinię Kod:  410182074

Krople dla oczu Optava Gel Drops 10 ml (8470001815699)

Dodaj opinię Kod:  410182074

72,35

Dostępny

Opis

Optava Gel Drops to krople do oczu w postaci żelu, które nawilżają i chronią oczy przed wysuszeniem. Zawierają hialuronian sodu, który jest naturalnym składnikiem tkanki łącznej, który odpowiada za nawilżenie skóry i błon śluzowych. W kroplach do oczu hialuronian sodu tworzy na powierzchni oka cienką warstwę ochronną, która zapobiega wysychaniu i podrażnieniu.

Optava Gel Drops są odpowiednie dla osób z różnymi stopniami suchego oka, w tym z zespołem suchego oka związanym z wiekiem, zmęczeniem oczu i innymi czynnikami. Krople mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Kraj producenta
  • USA
Rodzaj
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.