Test ciążowy Clearblue Analogowy 1 szt (8470001568274)

1 opinia Kod:  409755417

Test ciążowy Clearblue Analogowy 1 szt (8470001568274)

1 opinia Kod:  409755417

25,00

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Test Clearblue Analogue jest łatwy w użyciu i bardzo dokładny, do 99%, przy użyciu tylko próbki moczu.

Oferuje 5 filarów pewności: niezawodny, wyraźny (wyniki + i -), łatwy w użyciu i czuły do wczesnego wykrywania do czterech dni przed miesiączką.

Przed wykonaniem testu ciążowego bardzo ważne jest uważne przeczytanie instrukcji obsługi. Gdy test będzie gotowy, wyjmij sztyft z opakowania i zdejmij wieczko.

Jeśli test jest używany przed spodziewaną datą miesiączki, należy użyć pierwszego moczu danego dnia.

Jak używać:
- Wyjmij patyczek z opakowania i zdejmij niebieską nasadkę. Chłonną końcówkę patyczka należy zanurzyć w strumieniu moczu, aż zmieni kolor. Około 5 sekund.
- Zaleca się trzymanie patyczka z niebieską nasadką w pozycji poziomej przez trzy minuty, aż do wyświetlenia ostatecznego wyniku testu.
- Po upływie tych trzech minut wynik pojawi się w okienkach testowych, które można odczytać zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do testu ciążowego.
- Po odczytaniu wyniku w okienku testowym pojawi się niebieska linia. Linia ta oznacza, że test zadziałał prawidłowo. Jeśli jesteś w ciąży: w oknie wyników pojawi się znak + (jedna linia może być jaśniejsza od drugiej, ale wynik jest nadal pozytywny). Jeśli nie jesteś w ciąży: w oknie wyników pojawi się znak -.

Po upływie ponad 10 minut od wykonania testu wyniki wyświetlane w okienku kontrolnym mogą być niedokładne. Jeśli w ciągu 10 minut od wykonania testu w okienku kontrolnym nie pojawi się niebieska linia, oznacza to, że test nie został wykonany prawidłowo.

Specyfikacja

Czułość, mIU/ml
  • 10
Data ważności
  • 24 miesiące
Dodatkowe cechy
  • Test ciążowy strumieniowy
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Opinie kupujących 1

  • Angelina Synkiv
    Opinia kupującego

    Bardzo Dobrze to