Krople do oczu Deiters Wops Hyaluronic Acid 10 ml (8430022006858)

Dodaj opinię Kod:  408587247

Krople do oczu Deiters Wops Hyaluronic Acid 10 ml (8430022006858)

Dodaj opinię Kod:  408587247

64,05

Dostępny

Opis

Krople Deiters Wops Hyaluronic Acid  to niezawierające konserwantów krople do oczu, które łagodzą suchość i zmęczenie oczu, delikatnie nawilżając i odświeżając oczy.

Zostały specjalnie zaprojektowane, aby zmniejszyć suchość i podrażnienie oczu u osób, które obciążają wzrok w ciągu dnia, przebywają w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, podróżują samolotem lub samochodem, spędzają dużo czasu w ruchliwym otoczeniu. Dzięki formule bogatej w nawilżające składniki aktywne z łatwością nawilżysz oczy.

Te krople do oczu zawierają kwas hialuronowy. Można je stosować razem z soczewkami kontaktowymi ze względu na ich szybkie wchłanianie po użyciu i długotrwałe działanie.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Hyaluronic acid, Chamomile extract, Water, Sodium chloride, Sodium bicarbonate, Sodium dihydrogen phosphate, Potassium dihydrogen phosphate, Benzalkonium chloride
Zastosowanie
  • Przed pierwszym użyciem zdjąć plombę ochronną z nakrętki. Zdjąć nakrętkę i nacisnąć palcami obie strony butelki, aby uformować kroplę. Nanieść 1-2 krople bezpośrednio do oka. Powtarzać wkraplanie 2-3 razy dziennie lub w razie potrzeby. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych krople należy wkroplić po zdjęciu soczewek.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.