Zestaw do zwalczania wszy i gnid Dermo Pharmacie & Parfums Antipiox Pack od wszy i gnid Szampon 250 ml + Balsam 100 ml (8425108000066)

Dodaj opinię Kod:  408105696

Zestaw do zwalczania wszy i gnid Dermo Pharmacie & Parfums Antipiox Pack od wszy i gnid Szampon 250 ml + Balsam 100 ml (8425108000066)

Dodaj opinię Kod:  408105696

72,28

Dostępny

Opis

Antipiox Pack to zestaw do leczenia wszawicy składający się z szamponu i balsamu.

Szampon zawiera substancję czynną fenotrynę, która jest pyretroidowym środkiem owadobójczym zabijającym wszy i ich jaja.

Balsam również zawiera fenotrynę, a także środek odstraszający owady, aby zapobiec ponownemu zarażeniu.

Antipyox jest przeznaczony do stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 2 lat.
Nakłada się go na suche włosy, pozostawia na 10 minut i spłukuje. Następnie nałożyć lotion na włosy i skórę głowy i pozostawić na 30 minut przed spłukaniem.

Specyfikacja

Skład
  • Shampoo: Water, Salt, Sodium laureth sulfate, Sodium lauryl sulfate, Phenotrin, Sodium citrate, Film forming agent, Preservatives, Lotion: Water, Alcohol, Phenotrin, Insecticidal repellent, Preservatives.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Nakłada się go na suche włosy, pozostawia na 10 minut i spłukuje. Następnie nałożyć lotion na włosy i skórę głowy i pozostawić na 30 minut przed spłukaniem.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.