Środek na ból gardła Aboca Golamir 2act 20 szt (8032472011644)

Dodaj opinię Kod:  408100767

Środek na ból gardła Aboca Golamir 2act 20 szt (8032472011644)

Dodaj opinię Kod:  408100767

37,97

Dostępny

Opis

Aboca Golamir to produkt leczniczy, który łagodzi ból i podrażnienia poprzez ochronę błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Jest wskazany w przypadku bólu gardła, który może być spowodowany czynnikami zewnętrznymi (wirusy, bakterie, alergeny, dym, zanieczyszczone powietrze, kurz). Produkt może być również stosowany w przypadku przeziębienia, gdy wkraplanie do nosa może powodować podrażnienie gardła. Golamir 2Act zawiera roślinny kompleks molekularny o nazwie ActiFilm DOL, który składa się z:

- Frakcje taninowe i flawonoidowe rzepiku: mają właściwości ściągające i przeciwzapalne, które pomagają chronić gardło przed czynnikami drażniącymi.
- Frakcja polisacharydowa żelu z liści aloesu: ma właściwości nawilżające i kojące, które pomagają złagodzić ból i podrażnienia.
- Frakcja żywicy mirry: ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, które pomagają zwalczać infekcje.
- Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej: mają właściwości odświeżające i zmniejszające przekrwienie, które pomagają w odkrztuszaniu.

Golamir 2Act jest dostępny w postaci tabletek do rozpuszczania w jamie ustnej, co oznacza, że rozpuszcza się w ustach bez konieczności użycia wody. Dzięki temu można je łatwo zabrać ze sobą i wygodnie stosować w podróży. Aby zastosować Golamir 2Act, wystarczy umieścić tabletkę w ustach i pozwolić jej się rozpuścić. Można przyjmować do 6 tabletek dziennie, podzielonych na 2 lub 3 dawki. Golamir 2Act jest zazwyczaj dobrze tolerowany.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • ActiFilm DOL, tannin and flavonoids from yarrow, polysaccharide fraction from aloe vera leaf gel, resinous fraction from myrrh, eucalyptus and mint essential oils.
Zastosowanie
  • Umieść tabletkę w ustach i pozwól jej się rozpuścić. Można przyjmować do 6 tabletek dziennie, podzielonych na 2 lub 3 dawki. Golamir 2Act jest zazwyczaj dobrze tolerowany.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.