NOWOŚĆ

Spray do jamy ustnej, nosa i oczu Sesderma Lactyferrin Defense Mouth Nose & Eye Spray 100 ml (8429979462244)

Dodaj opinię Kod:  408100755

Spray do jamy ustnej, nosa i oczu Sesderma Lactyferrin Defense Mouth Nose & Eye Spray 100 ml (8429979462244)

Dodaj opinię Kod:  408100755

88,32

Dostępny

Opis

Lactyferrin Defence Mouth, Nose & Eye Spray to produkt dermatologiczny hiszpańskiej firmy Sesderma. Jest to spray, który pomaga chronić usta, nos i oczy przed czynnikami zewnętrznymi. Zawiera laktoferynę, białko wiążące żelazo, które ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Zawiera również kwas hialuronowy, który pomaga nawilżać i chronić błony śluzowe. Spray jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Może być stosowany w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się przeziębienia, grypy i innych infekcji dróg oddechowych. Może być również stosowany do łagodzenia objawów alergii, takich jak katar i swędzenie oczu. Aby użyć sprayu, wystarczy rozpylić go do ust, nosa lub oczu w razie potrzeby. Można go stosować do 6 razy dziennie.

Spray jest ogólnie bezpieczny i dobrze tolerowany. Mogą jednak wystąpić pewne działania niepożądane, takie jak łagodne pieczenie lub zaczerwienienie. Jeśli działania niepożądane są nieprzyjemne lub utrzymują się, należy skontaktować się z lekarzem.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Encapsulated lactoferrin, Lactoperoxidase, Sodium hyaluronate, Glycerin, Aqua (Water), Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethyl hexyl glycerol.
Zastosowanie
  • Aby użyć sprayu, wystarczy rozpylić go do ust, nosa lub oczu w razie potrzeby. Można go stosować do 6 razy dziennie.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.