Roztwór do przemywania oczu Disop Acuaiss Bath Ocular 360 ml (8435080001968)

Dodaj opinię Kod:  408100731

Roztwór do przemywania oczu Disop Acuaiss Bath Ocular 360 ml (8435080001968)

Dodaj opinię Kod:  408100731

36,00

Dostępny

Opis

Disop Acuaiss Bath Ocular, najlepsze rozwiązanie do pielęgnacji oczu. Zaprojektowana, aby zapewnić odświeżające i delikatne oczyszczanie.

Disop Acuaiss Bath Ocular jest idealny dla osób w każdym wieku, które szukają produktu pomagającego utrzymać optymalną higienę oczu. Niezależnie od tego, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy cierpisz na suche, swędzące oczy, ta wyjątkowa formuła sprawi, że poczujesz się zrewitalizowany i komfortowy.

Dzięki doskonałej mocy oczyszczania, ta kąpiel do oczu wnika głęboko do oczu, skutecznie usuwając zanieczyszczenia, podrażnienia, a nawet pozostałości makijażu. Jego delikatny, ale skuteczny skład zapewnia bezpieczne i kojące doświadczenie, zmniejszając ryzyko potencjalnych skutków ubocznych.

Disop Acuaiss Bath Ocular jest niezwykle łatwy w użyciu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, wystarczy zaaplikować kilka kropli do każdego oka za pomocą dołączonego zakraplacza, a następnie delikatnie spłukać letnią wodą.

Produkt został starannie opracowany z wysokiej jakości składników, zapewniając optymalne zdrowie oczu. Wolna od szkodliwych chemikaliów i zanieczyszczeń, ta kąpiel do oczu jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i może być stosowana codziennie bez żadnych obaw.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Purified water, Hyaluronic acid, Sodium chloride, Potassium chloride, Magnesium chloride, Sodium hydrophosphate, Potassium hydrophosphate.
Zastosowanie
  • Zaaplikować kilka kropli do każdego oka za pomocą dołączonego zakraplacza, a następnie delikatnie spłukać letnią wodą.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.