Naturalne kapsułki Aboca Prostyron Advanced wspierające zdrowie prostaty 60 szt (8032472013372)

Dodaj opinię Kod:  403691988

Naturalne kapsułki Aboca Prostyron Advanced wspierające zdrowie prostaty 60 szt (8032472013372)

Dodaj opinię Kod:  403691988

110,57

Dostępny

1

Opis

Prostyron Advanced to suplement diety dla zdrowia prostaty. Charakteryzuje się obecnością innowacyjnego naturalnego kompleksu molekularnego Xanurinu, który składa się z różnych naturalnych substancji, takich jak lipidy sterolowe (kwasy tłuszczowe i fitosterole), polifenole, procyjanidyny i flawonoidy, pochodzące z serenoa, żurawiny, zielonych winogron.

Kompleks molekularny Xanurin jest miareczkowany do 12,5% kwasów tłuszczowych i do całkowitych procyjanidyn wyrażonych jako chlorek cyjanidyny 3,75%.

Szczególnie w odniesieniu do Serenoa, który jest korzystny dla zdrowia prostaty, badania Aboca opracowały ekskluzywny ekstrakt charakteryzujący się nie tylko zawartością lipidów sterolowych, ale także polifenoli.

Xanurin zawiera również zieloną herbatę, której działanie wspomaga zdrowie dróg moczowych, ekstrakt z winogron, przydatny dla zdrowia naczyń krwionośnych i ochrony przed wolnymi rodnikami, a także ekstrakt z żurawiny [Powyższe informacje o składnikach produktu są wynikiem badań. Nie są one opinią EFSA].

Saw palmetto jest tradycyjnie stosowany w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, takich jak trudności w oddawaniu moczu lub częste oddawanie moczu [Zatwierdzenie: European Union Medicinal Products Committee-EMA/HMPC].

Dawkowanie:
3 kapsułki dziennie.

Instrukcja użycia:
Przyjmować przed posiłkami rano lub wieczorem. Może być przyjmowany przez dłuższy czas.

Środki ostrożności:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i chronić przed światłem. Data ważności odnosi się do produktu, który jest nienaruszony i odpowiednio zakonserwowany. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w wieku rozrodczym. Nie zaleca się stosowania przez młodzież. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zawiera kofeinę (2,67 mg / 3 kapsułki).

Przechowywanie:
Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w temperaturze do 25°C i chronić przed światłem. Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak długotrwała ekspozycja na światło słoneczne, wysoka temperatura, wilgotność i mróz, mogą spowodować zmiany w produkcie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Specyfikacja

Skład
  • Sproszkowane owoce Serenoa repens, żelatyna, liofilizowany ekstrakt z owoców Serenoa repens, liofilizowany ekstrakt z winogron (Vitis vinifera), sproszkowane liście zielonej herbaty (Camelia sinensis), guma arabska, suchy ekstrakt z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon), olejek eteryczny Melaleuca leucadendron, olejek eteryczny Juniperus communis.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.