Krople do oczu Farmacia Loreto Gallo UK Eyestil Pf Solucioin Oftalmica 0.25 ml x 30 monodawek (8027864060218)

Dodaj opinię Kod:  396808158

Krople do oczu Farmacia Loreto Gallo UK Eyestil Pf Solucioin Oftalmica 0.25 ml x 30 monodawek (8027864060218)

Dodaj opinię Kod:  396808158

77,55

Dostępny

Opis

Eyestil to linia produktów do pielęgnacji powierzchni oka i leczenia suchości oczu. Są to sztuczne łzy z wysokiej jakości kwasem hialuronowym o dużej masie cząsteczkowej, które nawilżają, chronią i regenerują powierzchnię oka. Zawierają naturalne ekstrakty, które wzmacniają działanie kojące i łagodzą objawy suchości oczu. Produkty Eyestil mogą być stosowane z soczewkami kontaktowymi i nie zawierają fosforanów, aby zapobiegać osadzaniu się wapnia na rogówce. Eyestil PF zawiera 0,2% kwasu hialuronowego i jest dostępny zarówno w pojemnikach jednodawkowych, jak i wielodawkowych i jest szczególnie wskazany w przypadku łagodnej sporadycznej suchości oka związanej z ekranami lub klimatyzacją. Wszystkie produkty Eyestil można łączyć z łzami lipidowymi.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Sodium hyaluronate, Hypromellose, Sodium chloride, Calcium chloride, Magnesium chloride, Water for injection, Benzalkonium chloride.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Przed użyciem umyć ręce wodą z mydłem. Zdjąć nasadkę z opakowania jednodawkowego. Lekko odchylić głowę do tyłu i odciągnąć powiekę w dół. Nanieść kroplę roztworu na dolną powiekę. Zamknij oczy i mrugaj powoli, aby rozprowadzić roztwór na powierzchni oka. Powtórzyć procedurę w drugim oku. Do każdej aplikacji należy użyć nowego opakowania jednodawkowego. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat. Stosować 2-3 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
Kraj producenta
  • Włochy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.