Żel okulistyczny Farmacia Loreto Gallo UK Eyestil Gel 0.4 ml x 30 sztuk (8027864060072)

Dodaj opinię Kod:  396808122

Żel okulistyczny Farmacia Loreto Gallo UK Eyestil Gel 0.4 ml x 30 sztuk (8027864060072)

Dodaj opinię Kod:  396808122

83,52

Chwilowo niedostępny

Opis

Eyestil GEL Opis Przezroczysty, niezawierający konserwantów, sterylny żel okulistyczny zawierający hialuronian sodu i ksantan. Po nałożeniu na sklepienie spojówki Eyestil Gel miesza się ze łzami, tworząc smarującą, lepką i przezroczystą powłokę, zmniejszającą tarcie spowodowane ruchem i mruganiem. Produkt łagodzi objawy suchości oczu spowodowane czynnikami środowiskowymi i klimatycznymi. Ayestil Gel jest również wskazany do opatrywania ran i otarć powierzchni oka spowodowanych urazem lub po operacji oka. Jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Nie stosować żelu Eyestil, jeśli pojemnik jest otwarty lub uszkodzony. Nie dotykać końcówki otwartego pojemnika i nie dopuszczać do jego bezpośredniego kontaktu z oczami lub innymi powierzchniami.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Magnesium Chloride Hexahydrate, Calcium Chloride Dihydrate, Dodecahydrate Of Dinitrium Phosphate, Monobasic Sodium Phosphate Monohydrate, Sodium Citrate, Glycerin, Purified Water.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Zaleca się wkraplanie żelu Ayestil do worka spojówkowego po 1 kropli 4 razy dziennie, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Przed użyciem należy umyć/zdezynfekować leman. Upewnić się, że opakowanie jednodawkowe jest nienaruszone. Wyjąć jedną dawkę z paska. Chwycić pojemnik jednodawkowy za podstawę i potrząsnąć nim. Otworzyć, obracając górną część i pociągając. Wlać Eyestil Gel, unikając kontaktu końcówki pojemnika z okiem lub jakąkolwiek inną powierzchnią.
Kraj producenta
  • Włochy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.