Pastylki na ból gardła Fort Pharma Pripolis Miel 24 sztuki (8470001901712)

Dodaj opinię Kod:  396807960

Pastylki na ból gardła Fort Pharma Pripolis Miel 24 sztuki (8470001901712)

Dodaj opinię Kod:  396807960

22,21

Dostępny

1

Opis

Forte Pharma Própolis Miel Sabor Limón to pastylki do ssania z propolisem, miodem. Są przeznaczone do łagodzenia bólu gardła i kaszlu. Lizaki zawierają propolis, który jest naturalnym antybiotykiem pomagającym zwalczać infekcje. Zawierają również miód, który ma właściwości kojące i zmiękczające. Cytrynowy smak lizaków jest przyjemny i orzeźwiający. Pastylki Forte Pharma Própolis Miel Sabor Limón mogą być spożywane przez dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Zalecana dawka to 1-3 pastylki dziennie, rozpuszczane powoli w jamie ustnej. Pastylek nie należy żuć ani rozgryzać. Pastylki Forte Pharma Própolis Miel Sabor Limón nie są lekiem i nie zastępują leczenia zaleconego przez lekarza. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem pastylek Forte Pharma Própolis Miel Sabor Limón, jeśli pacjent cierpi na jakieś schorzenie lub przyjmuje inne leki. Przechowywać lizaki w miejscu niedostępnym dla dzieci. Składniki:
- Propolis.
- Miód.
Opakowania: 24 lizaki.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Sugar, Glucose syrup, Water, Honey, Propolis, Citric acid, Honey flavor, Ascorbic acid, Sodium chloride, Soy lecithin, Colorant E122.
Zastosowanie
  • Zalecana dawka to 1-3 pastylki dziennie, rozpuszczane powoli w jamie ustnej. Pastylek nie należy żuć ani rozgryzać.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.