Krople dla oczu BrudyLab Brudyal 20 Single Doses x 0.4 ml (8470001675736)

Dodaj opinię Kod:  396804810

Krople dla oczu BrudyLab Brudyal 20 Single Doses x 0.4 ml (8470001675736)

Dodaj opinię Kod:  396804810

44,55

Dostępny

Opis

Brudy Lab Brudyal to jednorazowe krople do oczu stosowane w celu nawilżenia i ochrony oczu przed suchością, podrażnieniami i zmęczeniem. Zawierają kwas hialuronowy, naturalny środek nawilżający, który pomaga zatrzymać wilgoć w oczach. Krople zawierają również witaminę E, przeciwutleniacz, który pomaga chronić oczy przed uszkodzeniem. Krople Brudy Lab Brudyal zaleca się stosować 3 do 4 razy dziennie lub w zależności od potrzeb. Mogą być stosowane z soczewkami kontaktowymi lub bez nich. Krople Brudy Lab Brudyal są bezpieczne i skuteczne dla większości ludzi. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem kropli. Poniżej przedstawiamy niektóre z korzyści płynących ze stosowania kropli do oczu Brudy Lab Brudyal:
- Nawilża oczy i zapobiega ich wysuszeniu.
- Nawilża oczy, zapobiega suchości i zmniejsza suchość. Chroni oczy przed podrażnieniami i zmęczeniem.
- Zmniejsza zaczerwienienia i stany zapalne.
- Poprawia komfort i przejrzystość widzenia.
- Mają przyjemny zapach.
- Łatwy w użyciu.
Brudy Lab Brudyal to świetny sposób na nawilżenie i ochronę oczu przed suchością, podrażnieniami i zmęczeniem. Są bezpieczne i skuteczne dla większości ludzi. W razie wątpliwości przed użyciem kropli należy skonsultować się z lekarzem

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Krople Brudy Lab Brudyal zaleca się stosować 3-4 razy dziennie lub w razie potrzeby. Mogą być stosowane z soczewkami kontaktowymi lub bez nich.
Kraj producenta
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.