Krople Banoftal Eye Bath 50ml (8437010164552)

Dodaj opinię Kod:  396804798

Krople Banoftal Eye Bath 50ml (8437010164552)

Dodaj opinię Kod:  396804798

26,60

Dostępny

Opis

Banoftal Eye Bath to kąpiel do oczu stosowana w celu oczyszczenia i nawilżenia oczu. Kąpiel zawiera kwas hialuronowy, który pomaga nawilżyć oczy oraz ekstrakt z rumianku, który działa przeciwzapalnie. Kąpiel zawiera również chlorek sodu, który pomaga utrzymać naturalny poziom pH oczu.

Przeciwwskazania do stosowania Banoftal Eye Bath: Nie stosować w przypadku indywidualnej wrażliwości na składniki kąpieli. Nie stosować w przypadku urazów oczu. Nie stosować w przypadku infekcji oczu.

Warunki przechowywania Banoftal Eye Bath: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 15 do 25°C.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Sodium chloride 0.9%, Boric acid 0.02%, Potassium sorbate 0.1%, Sodium benzoate 0.1%, Water.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Dokładnie umyj ręce. Wlej odrobinę ciepłej wody do wanny. Zamknij oczy i opuść głowę do wanny tak, aby oczy były całkowicie pokryte wodą. Otwórz oczy i mrugaj powoli przez kilka minut. Po zakończeniu kąpieli delikatnie wytrzyj oczy serwetką.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.