Rozpylać dla nosa Lab. Normon Normomar Aloe Hyaluronic Acid Aloe Spray 120 ml (8435232352559)

Dodaj opinię Kod:  396804723

Rozpylać dla nosa Lab. Normon Normomar Aloe Hyaluronic Acid Aloe Spray 120 ml (8435232352559)

Dodaj opinię Kod:  396804723

43,17

Dostępny

Opis

Normomar Intense Strength Hygiene Spray to idealny wybór do codziennego oczyszczania nosa. Ten spray z izotoniczną wodą morską, aloesem i kwasem hialuronowym nawilża, łagodzi i oczyszcza nos z wszelkich zanieczyszczeń i zarazków, które próbują dostać się do organizmu. Może być stosowany zarówno przez dzieci od 1 roku życia, jak i dorosłych, ponieważ Normomar Intense Strength Hygiene Spray zapewnia delikatne potrójne działanie podczas jednej aplikacji.
Woda morska o wysokiej czystości jest wydobywana z obszaru klasy A w Zatoce Cancal w Bretanii, który jest znany z wyjątkowej jakości wody. Sprawia to, że Normomar Intense Strength Hygiene Spray jest szczególnie odpowiedni do odbudowy błony śluzowej nosa, zwalczania skutków klimatyzacji lub ogrzewania. Służy również jako pomoc terapeutyczna w leczeniu stanów takich jak zapalenie nosogardzieli, obturacyjny nieżyt nosa lub zapalenie zatok, suchość nosa lub chrypka spowodowana suchością błon śluzowych. Wreszcie, Normomar Intense Strength Hygiene Spray jest idealnym uzupełnieniem leczenia laryngologicznego u dzieci. Teraz możesz cieszyć się intensywnym i długotrwałym nawilżeniem dzięki temu łatwemu w użyciu produktowi - wystarczy rozpylić go w nozdrzach dwa razy dziennie!

Specyfikacja

Skład
  • Purified water, Sea water (0.9% isotonic solution), Aloe vera (0.5%), Sodium hyaluronate (0.2%).
Zastosowanie
  • Włożyć końcówkę do nozdrza i rozpylić. Wypuść nadmiar i wydmuchaj nos. Powtórz proces z drugim nozdrzem.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.