Krople dla oczu Pharmadiet Vismed Multi Sequedad Ocular 10 ml (4028694000256)

Dodaj opinię Kod:  396804486

Krople dla oczu Pharmadiet Vismed Multi Sequedad Ocular 10 ml (4028694000256)

Dodaj opinię Kod:  396804486

78,16

Dostępny

Opis

Pharmadiet Vismed Multi Sequedad Ocular to krople do oczu stosowane w leczeniu suchego oka. Zawierają hialuronian sodu, który jest naturalnym środkiem utrzymującym wilgoć, który pomaga zatrzymać wilgoć w oczach. Krople zawierają również inne składniki, które pomagają chronić oczy przed podrażnieniami i stanami zapalnymi. Krople do oczu Pharmadiet Vismed Multi Sequedad są stosowane w leczeniu następujących objawów suchego oka:
- Zaczerwienienie.
- Swędzenie.
- Ból.
- Uczucie pieczenia.
- Niewyraźne widzenie.
Krople do oczu Pharmadiet Vismed Multi Sequedad nie są lekiem i nie eliminują przyczyny suchego oka. Pomagają jednak złagodzić objawy i uczynić życie z suchym okiem bardziej komfortowym. Kropli nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników kropli. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem kropli w przypadku innych chorób oczu.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Sodium hyaluronate 0.18%., Sodium chloride 0.9%., Potassium chloride 0.2%., Magnesium chloride 0.1%., Zinc disulfide 0.05%., Water for injection
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Krople należy wkraplać do oczu 1-2 krople 4-6 razy dziennie. Krople można stosować o dowolnej porze, ale najlepiej wkraplać je przed snem i po dłuższym korzystaniu z komputera lub innych urządzeń elektronicznych.
Kraj producenta
  • Włochy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.