Krople dla oczu Pharmadiet Visilaude Eye Drops Sodium Hyaluronate 0.4 10 ml (8428749551607)

Dodaj opinię Kod:  396804483

Krople dla oczu Pharmadiet Visilaude Eye Drops Sodium Hyaluronate 0.4 10 ml (8428749551607)

Dodaj opinię Kod:  396804483

45,30

Dostępny

Opis

Pharmadiet Visilaude Eye Drops Sodium Hyaluronate 0.4 to krople do oczu zawierające kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy to naturalny składnik występujący w tkankach oka, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Krople Visilaude pomagają nawilżyć oczy i złagodzić objawy suchości oczu, takie jak
- pieczenie
- swędzenie
- zaczerwienienie
- uczucie piasku w oczach;
- uczucie suchości.
Krople Visilaude mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci w wieku od 3 lat. Nie zawierają konserwantów i są odpowiednie dla osób noszących soczewki kontaktowe. Krople Visilaude można stosować do 6 razy dziennie. Jeśli objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Sodium hyaluronate - 0.4%, Water for injection
Zastosowanie
  • Otworzyć butelkę i wlać 1-2 krople do każdego oka, naciskając butelkę. Zamknąć pojemnik natychmiast po użyciu. Produkt może być stosowany do 3 razy dziennie i do 28 dni po pierwszym otwarciu. Przed zastosowaniem produktu należy zdjąć soczewki kontaktowe i odczekać co najmniej 15 minut przed ich ponownym założeniem.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.