Krople dla oczu Pharmadiet Vis Relax Continuous Use 10 ml (8414042001291)

Dodaj opinię Kod:  396804480

Krople dla oczu Pharmadiet Vis Relax Continuous Use 10 ml (8414042001291)

Dodaj opinię Kod:  396804480

36,20

Dostępny

Opis

Płyn do płukania oczu lub krople do oczu w postaci sterylnego roztworu na bazie wody destylowanej, rumianku, oczaru wirginijskiego i zielonej herbaty o działaniu łagodzącym i odświeżającym. Istnieje wiele zewnętrznych czynników drażniących i niektóre codzienne okoliczności, które mogą powodować duszność oczu z powodu podrażnienia lub zmęczenia wzroku:
- Zaczerwienienie.
- Uczucie mrowienia lub pieczenia.
- Zmęczenie oczu.
- Dyskomfort oczu.
Działanie przeciw zaczerwienieniom, kojące, odświeżające i redukujące zmęczenie.
Produkt roślinny bogaty w przeciwutleniacze. Połączone działanie tych naturalnych substancji łagodzi zaczerwienienie, zmęczenie i dyskomfort oczu i błon śluzowych.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Water, Hyaluronic acid, Euphrasia extract, Chamomile extract, Witch hazel extract, Green tea extract, Sodium bicarbonate, Sodium chloride, Boric acid, Potassium chloride, Potassium dihydrogen phosphate, Sodium dihydrogen phosphate
Zastosowanie
  • Otworzyć butelkę i wlać 1-2 krople do każdego oka, naciskając butelkę. Zamknąć pojemnik natychmiast po użyciu. Produkt może być stosowany do 3 razy dziennie i do 28 dni po pierwszym otwarciu. Przed zastosowaniem produktu należy zdjąć soczewki kontaktowe i odczekać co najmniej 15 minut przed ich ponownym założeniem.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.