Krople dla oczu Pharmadiet Master Diet Vis Relax Eye Drops 10 Monodose (8414042000454)

Dodaj opinię Kod:  396804477

Krople dla oczu Pharmadiet Master Diet Vis Relax Eye Drops 10 Monodose (8414042000454)

Dodaj opinię Kod:  396804477

49,06

Dostępny

Opis

Krople do oczu o działaniu odświeżającym, łagodzącym i ochronnym na błonę śluzową oczu. Pharmadiet Master Diet Vis Relax Eye to krople do oczu na bazie destylowanej wody efrazyjnej, rumianku, oczaru wirginijskiego i zielonej herbaty. Działa odświeżająco i kojąco na oczy. Chroni również błonę śluzową oczu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak dym, wiatr, klimatyzacja, światło słoneczne, woda morska i basenowa, zanieczyszczenia, alergeny, soczewki kontaktowe itp. Łagodzi również zmęczenie, zaczerwienienie i suchość oczu narażonych na drażniące czynniki środowiskowe oraz intensywne i długotrwałe użytkowanie przed komputerem, telewizorem itp. Pharmadiet Master Diet Vis Relax Eye jest kompatybilny z lekami homeopatycznymi. Może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe, ponieważ nie zawiera konserwantów.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Water, Hyaluronic acid, Euphrasia extract, Chamomile extract, Witch hazel extract, Green tea extract, Sodium bicarbonate, Sodium chloride, Boric acid, Potassium chloride, Potassium dihydrogen phosphate, Sodium dihydrogen phosphate
Zastosowanie
  • Otworzyć pojemnik jednodawkowy i zdjąć wieczko ruchem obrotowym. Wprowadzić 2-3 krople do każdego oka, lekko naciskając pojemnik. Pojemnik można ponownie zamknąć, ale jego zawartość należy zużyć w ciągu 12 godzin.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.