Rozpylać dla uszu Otospray Higiene Del Oído Frasco 100 ml (8470001667946)

Dodaj opinię Kod:  396804456

Rozpylać dla uszu Otospray Higiene Del Oído Frasco 100 ml (8470001667946)

Dodaj opinię Kod:  396804456

50,38

Dostępny

Opis

Otospray Higiene Del Oído Frasco to rozwiązanie do rutynowej higieny uszu i zapobiegania powstawaniu korków woskowinowych. Wodny roztwór opracowany specjalnie w celu usuwania nadmiaru woskowiny z zewnętrznego przewodu słuchowego. Zapobiega tworzeniu się korków woskowinowych i zapaleniu ucha zewnętrznego spowodowanego nadmierną ekspozycją na wodę w basenie. Otospray emulguje, kapsułkuje i usuwa nadmiar woskowiny usznej dzięki innowacyjnej formule składającej się z 3 składników:
- Mikrobiologicznie kontrolowana, bogata w minerały oczyszczona woda: rozbija, zmiękcza i usuwa nadmiar woskowiny usznej.
- Dokosat sodu: łagodny emulgator, który pomaga zmiękczyć woskowinę uszną.
- Beta-cyklodekstryny: cząsteczki, które otaczają cząsteczki woskowiny i pomagają ją rozpuścić, ułatwiając jej usunięcie.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Sodium acetate, Glycerin, D-panthenol
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Rozpylić 1-2 ml roztworu do przewodu słuchowego. Delikatnie masować ucho. Po kilku minutach usunąć korek woskowinowy lub inne zanieczyszczenia za pomocą bawełnianego wacika. Może być stosowany zarówno do codziennego czyszczenia uszu, jak i do usuwania korków woskowinowych.
Kraj producenta
  • Ukraina
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.