Balsam od wszy i gnid InterPharma Kife+ Pediculicidal Lotion 100 ml (8470001547316)

Dodaj opinię Kod:  396804354

Balsam od wszy i gnid InterPharma Kife+ Pediculicidal Lotion 100 ml (8470001547316)

Dodaj opinię Kod:  396804354

67,01

Dostępny

Opis

KIFE+ Lotion to produkt pedikulobójczy do skutecznego usuwania wszy i gnid od pierwszego zastosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 2 lat. Działa w ciągu 10 minut przy minimalnym wchłanianiu przez skórę. Jedna aplikacja jest zazwyczaj wystarczająca. Jeśli infestacja nie ustępuje, należy powtórzyć kurację po 7 dniach od pierwszego zastosowania. Skuteczność pedikulobójcza:
- Zabija wszy i gnidy w ciągu 10 minut.
- Wspomaga usuwanie gnid.
- Nadaje włosom połysk i miękkość.
- Ma resztkowy efekt odstraszający dzięki zawartości olejku cytronelowego i olejku andiroba, aby zapobiec nawrotom.
- Dzięki zawartości olejku cytronelowego zamyka pory kapilarne, natłuszczając w ten sposób obszar i sprzyjając usuwanie wszy i gnid po zabiegu.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Pyrethrin 0.5% - 0.5, Propylene glycol 70%, Water, Glyceryl monostearate 40-55%, Aloe vera juice, Ethyl hexyl glycerin, Methyl paraben, Propyl paraben, D-panthenol, Phenoxyethanol
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Do użytku zewnętrznego. Nie spożywać. 1. Nałożyć balsam na suche włosy lekkimi ruchami masującymi od nasady aż po końce, zwracając szczególną uwagę na szyję i za uszami. zwracając szczególną uwagę na szyję i za uszami. Włosy i skóra głowy powinny być dobrze nawilżone. 2. Pozostaw balsam na włosach przez 10 minut. Opcjonalnie można nałożyć plastikową pokrywkę. 3. Umyj włosy zwykłym szamponem. 4. Spłucz włosy dużą ilością ciepłej wody. 5. Susz włosy bez użycia źródeł ciepła: ręcznikiem lub na powietrzu. 6. Zaleca się rozczesanie włosów specjalnym grzebieniem dołączonym do zestawu, aby usunąć wszelkie pozostałości wszy i gnid. wszy i gnidy.
Kraj producenta
  • Ukraina
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.