Lizaki Do gardła Forte Pharma Royal Jelly Royal Jelly Eucalyptus Throat Candy 45 g (8470001945839)

Dodaj opinię Kod:  396804288

Lizaki Do gardła Forte Pharma Royal Jelly Royal Jelly Eucalyptus Throat Candy 45 g (8470001945839)

Dodaj opinię Kod:  396804288

22,21

Dostępny

Opis

Forte Pharma Royal Jelly Royal Jelly Eucalyptus Throat Candy to pastylki, które pomagają łagodzić ból gardła i podrażnienia gardła. Zawierają ekstrakt z eukaliptusa, który ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne oraz propolis, który ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Pastylki zawierają również mleczko pszczele, które jest źródłem witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Forte Pharma Mleczko Pszczele Eukaliptusowe Cukierki na Gardło zaleca się przyjmować 2 pastylki dziennie, rozpuszczając je w jamie ustnej. Pastylek nie należy podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.

Specyfikacja

Skład
  • Water, Glucose, Starch hydrolysate, Glycerol, Ethyl cellulose, Microcrystallised cellulose, Acesulfame potassium, Hydroxypropyl cellulose, Flavourings, Sodium citrate, Menthol, Eucalyptus extract, Propolis.
Zastosowanie
  • Cukierki na Gardło zaleca się przyjmować 2 pastylki dziennie, rozpuszczając je w jamie ustnej.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.