Krople dla skóry Deiters Wops Moisturising Drops 10 ml 0.3% (8430022006179)

Dodaj opinię Kod:  396804246

Krople dla skóry Deiters Wops Moisturising Drops 10 ml 0.3% (8430022006179)

Dodaj opinię Kod:  396804246

45,99

Dostępny

Opis

Dieters Wops Moisturising Drops to krople kosmetyczne do nawilżania skóry. Zawierają 0,3% kwasu hialuronowego, który jest naturalnym środkiem nawilżającym skórę. Krople szybko się wchłaniają, nie pozostawiając tłustej warstwy. Są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza suchej i odwodnionej. Krople pomagają poprawić elastyczność i jędrność skóry, a także redukują zmarszczki i drobne linie. Pomagają również chronić skórę przed wpływami środowiska, takimi jak promienie UV, wiatr i zimno. Krople można stosować codziennie rano i wieczorem. Wystarczy nałożyć kilka kropli na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Krople można stosować w połączeniu z innymi kremami i balsamami. Krople nawilżające Dieters Wops to skuteczny i bezpieczny sposób na nawilżenie skóry. Nie zawierają parabenów, silikonów, substancji zapachowych i innych szkodliwych substancji.
Wskazania:
- Skóra sucha.
- Skóra odwodniona.
- Zmarszczki.
- Zmarszczki mimiczne.
- Utrata elastyczności i jędrności skóry.
- Ochrona skóry przed wpływami środowiska.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Hyaluronic acid, Water, Glycerin, Propylene glycol, Carbomer, Pectin, Ethyl hexyl glycerol, Phenoxyethanol, EDTA disodium
Zastosowanie
  • Krople można stosować codziennie rano i wieczorem. Wystarczy nanieść kilka kropli na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Krople można stosować razem z innymi kremami i balsamami.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.