Krople dla oczu Deiters Wops Moisturising Drops Single Dose 20 sztuk x 0.5 ml (8430022006186)

Dodaj opinię Kod:  396804243

Krople dla oczu Deiters Wops Moisturising Drops Single Dose 20 sztuk x 0.5 ml (8430022006186)

Dodaj opinię Kod:  396804243

63,34

Dostępny

Opis

Deiters Wops Moisturising Drops Single to krople do oczu, które pomagają nawilżyć, odświeżyć i przynieść ulgę zmęczonym oczom. Zawierają kwas hialuronowy, który jest naturalnym środkiem nawilżającym, który pomaga zatrzymać wilgoć w oczach. Krople zawierają również ekstrakt z rumianku, który ma właściwości kojące i przeciwzapalne. Deiters Wops Moisturising Drops Single Dose jest wskazany w leczeniu następujących stanów: suchość oczu, zmęczenie oczu, podrażnienie oczu, łzawienie, zaczerwienienie oczu, piaszczyste oczy. Krople mogą być stosowane z soczewkami kontaktowymi. Krople nawilżające Deiters Wops Single są bezpieczne w użyciu. Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, należy przerwać stosowanie kropli i skonsultować się z lekarzem.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Hyaluronic acid, Chamomile extract, Water, Sodium chloride, Sodium bicarbonate, Sodium dihydrogen phosphate, Potassium dihydrogen phosphate, Benzalkonium chloride
Zastosowanie
  • Wkraplać 1-2 krople do każdego oka. Powtarzać wkraplanie 2-3 razy dziennie lub w razie potrzeby. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych krople należy wkroplić po zdjęciu soczewek.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.