Roztwór soli morskiej dla nosa Care+ Agua De Mar Manzanilla y Aloe Vera 125 ml (8470001829696)

Dodaj opinię Kod:  396804195

Roztwór soli morskiej dla nosa Care+ Agua De Mar Manzanilla y Aloe Vera 125 ml (8470001829696)

Dodaj opinię Kod:  396804195

52,58

Dostępny

Opis

Care+ Agua De Mar Manzanilla y Aloe Vera to 100% naturalny, hipertoniczny roztwór soli morskiej z dodatkiem rumianku i aloesu, który jest idealny do oczyszczania, nawilżania, odświeżania i łagodzenia podrażnień nosa. Roztwór zawiera 9 g soli na litr wody, co jest wyższe niż stężenie soli w ludzkim nosie. Dzięki temu roztwór skutecznie rozpuszcza śluz i zanieczyszczenia, które mogą blokować nos i utrudniać oddychanie. Roztwór jest również bogaty w minerały, które nawilżają i odżywiają śluzówkę nosa. Rumianek i aloes mają działanie łagodzące i przeciwzapalne, dzięki czemu pomagają zmniejszyć podrażnienie i zaczerwienienie nosa.

Może być stosowany do oczyszczania nosa w przypadku przeziębienia, alergii, zapalenia zatok oraz innych problemów z nosem. Roztwór może być również stosowany do nawilżania i odświeżania nosa w przypadku suchego powietrza lub zanieczyszczonego środowiska.

Specyfikacja

Skład
  • Woda morska, Sól, Minerały, Rumianek, Aloes
Zastosowanie
  • 2-3 rozpylenia do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.