Olej Arkopharma Stop Kids Tea Tree Oil 15 ml (8428148455513)

Dodaj opinię Kod:  396804093

Olej Arkopharma Stop Kids Tea Tree Oil 15 ml (8428148455513)

Dodaj opinię Kod:  396804093

56,68

Chwilowo niedostępny

Opis

Arkopharma Stop Kids Tea Tree Oil to produkt zapobiegający wszawicy i gnidom u dzieci. Zawiera w 100% naturalny olejek z drzewa herbacianego, który wykazuje silne działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Produkt może być stosowany do mycia szamponem, a także do aplikacji na skórę głowy i szyi. Arkopharma Stop Kids Tea Tree Oil to bezpieczny i skuteczny preparat zapobiegający wszawicy i gnidom u dzieci. Nie zawiera substancji chemicznych i nie powoduje podrażnień skóry.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Tea tree oil (Melaleuca alternifolia), Water, Glycerin, sorbitol, Glyceryl stearate, Cetearyl octylosuccinate, Cetearyl stearate, Cetearyl alcohol, Stearyl alcohol palmitate, Palmitostearyl alcohol, Stearyl alcohol, Palmitol stearyl ester, Palmitol stearyl ester, Flavoring
Zastosowanie
  • Nałożyć produkt na suche włosy. Rozprowadź produkt na całej długości włosów i skórze głowy. Pozostawić produkt na włosach przez 10 minut. Spłukać produkt wodą. Powtórzyć procedurę za 7 dni.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.