Balsam Antipiox Pediculocide Lotion 150 ml (8425108000011)

Dodaj opinię Kod:  396804048

Balsam Antipiox Pediculocide Lotion 150 ml (8425108000011)

Dodaj opinię Kod:  396804048

42,00

Dostępny

Opis

Antipiox Pediculocide Lotion 150ml to produkt leczniczy stosowany w leczeniu wszawicy. Zawiera permetrynę, która jest środkiem owadobójczym zabijającym wszy. Lotion należy nałożyć na suche włosy i skórę głowy i pozostawić na 10 minut. Następnie należy dokładnie spłukać włosy szamponem i wodą. Antipyox Pediculicide Lotion 150 ml Mogą wystąpić reakcje skórne, takie jak zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 2 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Benzyl benzoate, Piperonyl butoxide, Propylene glycol, Water, Ethanol, D-limonene, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Methylanthranilate, Coumarin, Farnesol, Amyl cinnamaldehyde, Amyl amyl ketone, Benzophenone-4.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Nałożyć na suche włosy i skórę głowy, równomiernie rozprowadzając. Pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie spłukać szamponem i wodą. Powtórzyć procedurę po 7 dniach.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.