Krople dla oczu Banoftal Dry Eye Multidose 10 ml (8437010164163)

Dodaj opinię Kod:  396804039

Krople dla oczu Banoftal Dry Eye Multidose 10 ml (8437010164163)

Dodaj opinię Kod:  396804039

53,93

Dostępny

Opis

Banoftal Multidosis Dry Eye to rewolucyjny produkt zaprojektowany specjalnie w celu poprawy komfortu, zdrowia i ulgi oczu. Zawiera unikalne połączenie całkowicie naturalnych składników, w tym wody z oczaru wirginijskiego i wyciągu z nagietka, które łagodzą i nawilżają oczy.
Dzięki lepszemu nawilżeniu, roztwór Banoftal jest idealny do łagodzenia dyskomfortu spowodowanego zatkanymi oczami, takimi jak zmęczenie, podrażnienie, suchość i podrażnienie. Ponadto jego higieniczna formuła pomaga utrzymać oczy w zdrowiu bez żadnych silnych lub ostrych chemikaliów, które mogą uszkodzić delikatną tkankę oka. Korzystając z tego wyjątkowego produktu, możesz cieszyć się całodzienną ulgą dla oczu po długich dniach spędzonych przed komputerem lub na słońcu. Niezależnie od tego, czy szukasz ulgi w codziennym zmęczeniu i zmęczeniu oczu, czy też potrzebujesz czegoś cięższego w leczeniu alergii i stanów zapalnych, Banoftal Multidosis Dry Eye jest tutaj, aby pomóc!

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • 0.1% hyaluronic acid, 0.01% tetrisoline hydrochloride, 0.005% phenylephrine hydrochloride, 0.25% Carbomer 974P, 0.5% polyvinyl pyrrolidone, 0.1% potassium chloride, 0.1% sodium chloride, 0.1% dinitrium edetate, 0.1% benzalkonium chloride, water for injection
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Należy je stosować rano i wieczorem oraz po każdym założeniu soczewek kontaktowych. Aby zaaplikować krople, należy - Umyć ręce. - Otworzyć butelkę. - Odchylić głowę do tyłu. - Zamknąć jedno oko. - Przybliżyć końcówkę fiolki do oka. - Ściśnij fiolkę, aby wprowadzić krople do oka. - Powtórz procedurę dla drugiego oka. - Zamknij oczy i masuj powieki. Krople BaG±oftal Dry Eye Multidose mogą być stosowane bez recepty. Jednak w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.
Kraj producenta
  • Szwajcaria
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.