Proszek Aboca Metarecod 40 Envelopes (8032472019299)

Dodaj opinię Kod:  396804015

Proszek Aboca Metarecod 40 Envelopes (8032472019299)

Dodaj opinię Kod:  396804015

122,32

Dostępny

Opis

Aboca Metarecod jest w 100% biodegradowalny.
Idealny do leczenia zespołu metabolicznego i przywracania 1 lub więcej zmienionych parametrów metabolicznych, takich jak cholesterol, trójglicerydy, glukoza i obwód brzucha.
W 100% naturalny.
Działa poprzez modyfikację właściwości fizycznych treści jelitowej, zmniejszając w szczególności stężenie tłuszczów i węglowodanów:
- Sprawia, że wchłanianie tych substancji jest bardziej stopniowe, jednocześnie zmniejszając całkowitą ilość wchłoniętego pokarmu.
- Przywraca równowagę flory jelitowej, co jest przydatne do szybszej i bardziej stabilnej poprawy funkcji metabolicznych.
- Normalizuje tranzyt jelitowy, co dodatkowo sprzyja eliminacji tłuszczów i węglowodanów.
Ponadto produkt zmniejsza wchłanianie zwrotne kwasów żółciowych, pomagając przywrócić poziom krążącego cholesterolu, a dzięki swojej lepkości znajduje się między treścią jelitową a błoną śluzową, przyczyniając się do jej ochrony.
Wszystko to przyczynia się do lepszego wykorzystania składników odżywczych przez wątrobę, pomagając w normalizacji glikemii, cholesterolemii, trójglicerydemii i zmniejszeniu obwodu brzucha/

Specyfikacja

Skład
  • Sennae folium leaf extract - 500 mg, rhubarb fruit extract (Rhamnus frangula) - 300 mg, sucrose, glucose, natural flavors.
Zastosowanie
  • 1 saszetka na noc, rozcieńczona w 200 ml wody. Można przyjmować do 3 saszetek dziennie.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.