Kapsułki Aboca Aliviolas Fisiolax 90 Tablets (8032472021070)

Dodaj opinię Kod:  396803991

Kapsułki Aboca Aliviolas Fisiolax 90 Tablets (8032472021070)

Dodaj opinię Kod:  396803991

61,25

Dostępny

Opis

Aboca Sollievo Fisiolax to produkt leczniczy na bazie siana, cykorii, kopru włoskiego, mniszka lekarskiego, kminku i kminku. Ma działanie przeczyszczające w przypadku zaparć, chroni błonę śluzową jelit przed stanami zapalnymi i podrażnieniami, naturalnie stymuluje perystaltykę jelit poprzez promowanie skurczów jelit i wciąganie wody do jelit w celu zmiękczenia stolca i ułatwienia ewakuacji. Działanie Aboca Sollievo FisioLax jest osiągane dzięki zestawowi naturalnych składników aktywnych, które wpływają na funkcje jelit w celu regulacji tranzytu. Określają one naturalny efekt przeczyszczający, efekt napędowy na tranzyt jelitowy i działanie ochronne na błonę śluzową jelit jako Aboca Sollievo FisioLax:
- Powoduje wzrost perystaltyki jelit, promując skurcz jelit.
- Wspomaga nawodnienie stolca poprzez zmniejszenie wchłaniania zwrotnego wody w jelicie.
- Tworzy barierę, która przylega do błony śluzowej jelit, zapewniając pełną ochronę ściany jelita.
- Moduluje stan zapalny, któremu przeciwdziała bariera ochronna błony śluzowej.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Fisiolax Relief Complex 420 mg
    (derived from hay, chicory, fennel, dandelion, caraway and cumin), Polyphenolic complex with flavonoids and sennosides ≥ 3.1%.
Zastosowanie
  • Zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 tabletek wieczorem, w dowolnym momencie, popijając dużą szklanką wody. Prawidłowa dawka to minimum wystarczające do promowania fizjologicznego pasażu jelitowego bez tworzenia luźnych stolców, więc można ją dostosować do indywidualnych potrzeb. Ogólnie rzecz biorąc, aby promować pasaż jelitowy, zaleca się picie przez cały dzień, spożywanie odpowiedniej ilości błonnika i ćwiczenia fizyczne.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.