Syrop na kaszel Aboca Grintuss Adultos 180 ml (8032472009344)

Dodaj opinię Kod:  396803982

Syrop na kaszel Aboca Grintuss Adultos 180 ml (8032472009344)

Dodaj opinię Kod:  396803982

52,50

Dostępny

Opis

Grintuss Adult pomaga skutecznie zwalczać suchy lub produktywny kaszel w 100% naturalny sposób o przyjemnym miodowym smaku. Działa przeciw suchemu kaszlowi, zapobiegając podrażnieniom błony śluzowej i przeciw kaszlowi produktywnemu, promując wilgoć i wydzielanie śluzu. Działa ochronnie i kojąco na górne drogi oddechowe. Moduluje kaszel bez tłumienia go, zachowując w ten sposób funkcję ochronną górnych dróg oddechowych. Dzięki zawartości miodu i Poliresinu, opatentowanego kompleksu molekularnego żywic, polisacharydów i flawonoidów z Grendelii, babki lancetowatej i kocanki, chroni i nawilża błony śluzowe, łagodzi podrażnienia i wspomaga wydzielanie śluzu poprzez następujące mechanizmy działania
- Działanie barierowe: tworzy film ochronny, który przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z substancjami drażniącymi.
- Działanie mukoregulacyjne: wspomaga nawilżenie śluzu i ułatwia jego wydzielanie.
- Działanie nawilżające: zmniejsza tarcie w gardle, które powoduje kaszel.
Grintuss Adult jest wskazany od 12 roku życia w leczeniu suchego i/lub produktywnego kaszlu. Jest również odpowiedni dla osób starszych, osób z celiakią, kobiet w ciąży lub karmiących piersią po konsultacji z lekarzem.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Polyresin, A Molecular Complex Of Resins, Polysaccharides And Flavonoids From Grendelia*, Plantain* And Helicochrysum*, Honey (titrated In Polysaccharides (molecular Weight > 20,000 Daltons) ≥ 20%), Cane Sugar, Water, Essential Oils Of Eucalyptus, Star Anise, Lemon, Natural Lemon Flavour, Gum Arabic, Xanthan Gum.
Zastosowanie
  • Przyjmować 10 ml syropu (dwie łyżeczki miarowe) 2-4 razy dziennie, ostatnią dawkę należy przyjąć przed snem. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Po użyciu szczelnie zamknąć butelkę i dokładnie umyć miarkę.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.