Balsam do ust Normon Normolabial Balsamo Herpes Labial SPF30 Tarro 8 ml (8435232340198)

Dodaj opinię Kod:  391623687

Balsam do ust Normon Normolabial Balsamo Herpes Labial SPF30 Tarro 8 ml (8435232340198)

Dodaj opinię Kod:  391623687

41,81

Dostępny

Opis

Czas przejąć kontrolę nad opryszczką! Poznaj Normolabial Herpes Lip Balm SPF30 Jar 8ml - kompleksową ochronę i profilaktykę. Dzięki naturalnemu połączeniu masła shea, filtrów UV i witaminy E, balsam ten tworzy barierę ochronną przed wszystkimi codziennymi czynnikami, które mogą prowadzić do niepożądanego wybuchu opryszczki. Koniec z suchymi ustami lub niechcianymi pozostałościami oleju mineralnego - po prostu gładka, nawilżona miękkość gotowa na wszystko, co rzuci Ci życie!

Zalecenie farmaceuty: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci bez nadzoru osoby dorosłej. Stosować zewnętrznie i unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu przemyć dużą ilością wody.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Działanie
Ilość przedmiotów, szt.
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.